Стартувала он-лайн школа батьків – громадських активістів

Стартувала он-лайн школа батьків – громадських активістів
10 Червня 2020
Друкувати цю новину

Національна Асамблеяї людей з інвалідністю України запустила «Он-лайн школу батьків – громадських активістів» для учасників Всеукраїнського Форуму «Батьки за раннє втручання».

8 червня 2020 року на платформі Zoom пройшов перший вебінар “Організація та проведення інклюзивного заходу. Алгоритми, інструменти та позитивні практики”.

До уваги учасників було запропоновано основні організаційні питання щодо забезпечення  інклюзивності під час планування та проведення заходів, вибору формату та відповідного алгоритму його підготовки задля досягнення поставленої мети.

НАІУ розроблено цикл вебінарів з метою підвищення професійної спроможності батьків дітей з інвалідністю у забезпеченні діяльності їх громадських об’єднань. Навчання сприятиме отриманню батьками-лідерами необхідних знань та навичок, щоб відігравати ключову роль у просуванні та захисті прав своїх дітей, впровадженні реформ, які дозволять дітям з інвалідністю та особливостями розвитку отримати «кращий старт» в житті, отримувати належні послуги для їх розвитку та повноцінного життя.

Заняття проводяться щопонеділка на платформі ZOOM.

Дана ініціатива реалізується в рамках проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО у реформуванні системи догляду за дітьми з інвалідністю» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Фундації SOFT Tulip (Голландія).

  Категорія: