7-9 листопада 2017 р. Сприяння реалізації права жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток

30 Жовтня 2017
Друкувати цю новину

З 7 по 9 листопада в м. Чернівці відбудеться Регіональний семінар «Сприяння реалізації права жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток”. Організаторами заходу виступають: Національна Асамблея людей з інвалідністю України  та Чернівецька обласна громадська організація людей з інвалідністю «Лідер».

Під час семінару буде проведено:

  • Зустріч з представниками влади. Обговорення питань забезпечення прав жінок з інвалідністю згідно Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.
  • Лекцію на тему «Основи репродуктивного здоров’я»
  • Дискусійний клуб «Я сильна. Я слабка. Я – жінка»
  • Майстер-класи по догляду за волоссям та шкірою. Уроки стилю.
  • Майстер-клас з візажу.
  • Консультації для жінок з інвалідністю з практикуючим психологом.
  • Уроки стилю «Сучасність в одязі жінок з інвалідністю»
  • Фотосесія для жінок з інвалідністю «Краса в унікальності»
  • Флеш-моб ” ІНКЛЮЗИВНИЙ ШОПІНГ”.  

Проблематика заходу: Дискримінація жінки з інвалідністю, як за статевою ознакою так і за ознаками  інвалідності. Не достатність медичного обслуговування. Не толерантне ставлення оточуючих. Низькій рівень обізнаності у своїх правах жінок з інвалідністю. Мала підтримка від держави щодо соціального та правового захисту жінок з обмеженими фізичними можливостями. Стереотипи щодо жінки з інвалідністю.

Сприяння реалізації права жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток

Захід відбуватиметься в рамках Всеукраїнської програми НАІУ: «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей-осіб з інвалідністю».

Мета проведення семінару: підвищити рівень обізнаності у своїх правах жінок з інвалідністю; сприяння покращення реалізації прав жінок з інвалідністю;  актуалізація питань та проблем що стосуються жінок, а також формування толерантного мислення і відношення суспільства до проблем жінок з інвалідністю.

Участь у заході візьмуть представники регіональних громадських організацій області, а також запрошені представники Чернівецької ОДА,  Чернівецької міської ради, представники Департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації та Департаменту охорони здоров’я.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар