Сприяємо активному пошуку роботи

30 Січня 2015
Друкувати цю новину

PM316image00226 січня у Луцькому міському центрі зайнятості відбувся профконсультаційний семінар для осіб з інвалідністю.

Обмежена працездатність не позбавляє шукаючого роботу права на працю. Люди з інвалідністю потребують соціального захисту та гідних умов життя. В семінарі організованому для цієї категорії громадян взяли участь 12 безробітних.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися зі станом регіонального ринку праці, перспективами зайнятості осіб з інвалідністю. Зацікавила присутніх інформація, щодо додаткових гарантій працевлаштування та соціальних послуг, які надає служба зайнятості особам з інвалідністю. Обговорили питання що стосуються Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян квотної категорії, опрацювали інформацію про пропозиції робочих місць для окремих категорій населення.

Фахівці центру зайнятості націлили безробітних на активний пошук роботи. Дуже важливо допомогти їм повірити у власні сили та сприяти профілактиці депресії.

Волинський регіональний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар