Спортсмени з вадами слуху Київського обласного центру «Інваспорт» на Чемпіонаті України з пляжного волейболу

18 Липня 2014
Друкувати цю новину

Спортсмени з вадами слуху Київського обласного центру «Інваспорт» на Чемпіонаті України з пляжного волейболуЗ 12 по 15 липня 2014 року в місті Києві в НВЦ УТОГ (Пуща Водиця) пройшов чемпіонат України з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху. У змаганнях взяли участь спортсмени Київського обласного центру «Інваспорт» - Костін Даніїл та Донченко Дмитро (обидва з Києво-Святошинського району).

В підгрупі наші спортсмени впевнено переграли спортсменів з Житомирської та Кіровоградської області з однаковим рахунком 2-0. В 1/4 фіналу «склали зброю» спортсмени з Закарпатської області, рахунок зустрічі – 2-0 на користь наших земляків. У півфінальному матчі, в напруженій боротьбі, команда Київської області здолала другу команду м. Києва з рахунком 2-1. У фінальній зустрічі, на яку всі чекали з нетерпіння, зійшлись команда Київської області та перша команда міста Києва. В цьому матчі спортсмени продемонстрували всі свої вміння та навички, видовищну гру, яку вболівальники підтримували оплесками. З рахунком 2-0 наші спортсмени потерпіли поразку, але якістю своєї гри були задоволені, адже суперник був дійсно сильніший. В результаті срібні нагороди змагань у спортсменів з Київської області.

Управління молоді та спорту облдержадміністрації щиро вітає своїх спортсменів з відмінним результатом та бажає, щоб цей крок вперед дозволив нашим спортсменам взяти участь в Чемпіонаті Європи, який відбудеться восени.

Київська ОДА

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар