Співробітники Представництва ООН в Україні вивчають питання доступності та концепцію універсального дизайну!

4 Листопада 2013 Друкувати цю новину

1 листопада 2013 року – В будівлі Представництва ООН в Україні пройшла навчальна сесія для співробітників з питання доступності та універсального дизайну.

Учасники навчальної сесії дізнались про існуючи стандарти доступності та принципи універсального дизайну, ознайомились з діючим законодавство та його практичним застосуванням в Україні. Фасилітатори заходу з Національної Асамблеї Інвалідів України -Лариса Байда та Володимир Азін також розповіли про застосування принципів універсального дизайну в різних сферах життєдіяльності:в освіті, транспорті, наданні послуг, в продуктах.

Учасники мали можливість поставити запитання стосовно доступності в Україні та обговорити яким чином ООН може враховувати принципи універсального дизайну в своїй роботі задля того, аби люди з інвалідністю мали доступ до заходів, що організовуються, інформації тощо.

Навчальна сесія була проведена в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується в Україні Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), Міжнародною організацією праці (МОП) у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю осіб з інвалідністю України. Мета Спільної Програми - впровадження стандартів доступності та універсального дизайну як таких, що забезпечать залучення і участь людей з інвалідністю у суспільному житті.

Раніше у вересні цього року семінари з подібної теми були організовані для представників органів державної влади, громадських організацій людей з інвалідінстю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.