Співпраця заради життя

14 Лютого 2012 Друкувати цю новину

10 лютого 2012 року відбулася нарада за участю керівництва Міністерства соціальної політики та Державної служби України з лікарських засобів із представниками провідної фармацевтичної компанії „Санофі - Авентіс Україна", на якій було обговорено питання щодо забезпечення доступу українських пацієнтів до якісних лікарських засобів та медичного обслуговування.

У зустрічі також взяли участь представники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України, Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Разом проти раку» та Всеукраїнської громадської організації жінок-осіб з інвалідністю «Донна».

Зі свого боку, генеральний директор компанії „Санофі” для України та Білорусі пан Жан Поль Шоєр подякував за можливість проведення зустрічі у Міністерстві соціальної політики України й презентував разом із колегами пропозиції компанії для реалізації спільних проєктів щодо боротьби із цукровим діабетом та раком молочної залози.

Українська сторона запевнила, що ретельно розгляне їх вже найближчим часом.

Перший заступник Міністра соціальної політики переконаний, що діяльність їхньої компанії сприятиме реалізації реформ в Україні у сфері охорони здоров’я. Користуючись можливістю, він бажає усім успішної та ефективної реалізації заходів, передбачених Меморандумом про взаєморозуміння, який було підписано в результаті засідання, яке відбулось 1-3 грудня 2011 року у Парижі.

Довідка

Санофі Україна, що є частиною групи Санофі, - провідна міжнародна фармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та промоції лікарських препаратів та послуг для покращення життя пацієнтів. Санофі здійснює свою діяльність в Україні вже понад 20 років. На сьогодні компанія нараховує 480 співробітників, що працюють в 25 регіонах країни.

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.