Співпраця з центром соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю

30 Квітня 2014 Друкувати цю новину

Співпраця з центром соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністюКиївське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю плідно співпрацює з Білоцерківським центром, надаючи фінансову допомогу на поворотній та безповоротній основі для здійснення заходів на зміцнення матеріально-технічної бази центру.

14 квітня 2014 року представники Київського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю відвідали Білоцерківський центр соціальної реабілітації змішаного типу для осіб з інвалідністю і осіб з інвалідністю-дітей «Шанс». Зустріч проводилася з метою роз'яснення адміністрації центру, щодо надання фінансової допомоги та обговорення потреб установи у реабілітаційному обладнанні.

Білоцерківський центр соціальної реабілітації змішаного типу для осіб з інвалідністю та дітей-осіб з інвалідністю «Шанс» - установа з комплексної реабілітації соціально-економічних, медичних, фізичних, психічних, педагогічних , професійних та інших заходів відновлювального характеру, спрямованих на попередження прогресування патологічного процесу, усунення чи максимально можливу компенсацію обмежень життєдіяльності, відновлення здоров'я та трудових навичок осіб з інвалідністю і дітей-осіб з інвалідністю, корекцію психічних процесів, здобуття ними освіти, їхню трудову зайнятість незалежно від категорії та причин інвалідності.

Для формування соціальної продуктивності особистості центр:

  • допомагає дітям з особливими потребами подолати труднощі розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності, повністю чи частково інтегруватися у життя суспільства;
  • допомагає батькам усвідомити суть проблем своїх дітей, оволодіти методикою виконання ІПР, стати активним учасником реабілітаційного процесу і на цій основі досягти прогресу у розвитку дитини, в її інтеграції у дитячий колектив та суспільство;
  • сприяє змінам у ставленні суспільства до дітей з особливими потребами та переборюванні існуючих стереотипів.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.