Співпраця з ПРООН: Допоможи реалізації проєктів із відновлення та розбудови миру в східній Україні

10 Травня 2017 Друкувати цю новину

Співпраця з ПРООН: Допоможи реалізації проєктів із відновлення та розбудови миру в східній УкраїніЗапрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та громадських діячів до співпраці з ПРООН, аби спільними зусиллями сприяти прозорому виконанню Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, наданої Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

ЄІБ надав позику українському уряду на суму 200 млн євро для відновлення інфраструктури на сході країни (Донецька, Луганська, Харківська, Запорізька та Дніпропетровська області). ПРООН допоможе прискорити процес відновлення постраждалих від конфлікту регіонів, підвищуючи ефективність планування та здійснюючи контроль за впровадженням фінансованих ЄІБ проєктів, зокрема шляхом розвитку потенціалу щодо підрядної роботи, закупівель, соціальної адаптації та місцевого самоврядування.

Якщо ви зацікавленні в організації антикорупційного моніторингу, дотримання прозорості публічних закупівель, визначення пріоритетних напрямків для проєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, заповніть форму до 19 травня 2017 року.

Громадський простір

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.