Спільний захід для осіб з обмеженими можливостями

20 Лютого 2015 Друкувати цю новину

PM929image00215 лютого 2015 року у приміщенні В. Березнянського центру зайнятості пройшов спільний захід для осіб з інвалідністю за участі представників Великоберезнянського районного центру зайнятості, Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» та Великоберезнянського територіального центру соціального обслуговування.

Соціальний педагог центру «Вибір» А. Стрілецький коротко презентував основні напрями діяльності центру та детально розповів про можливості отримати консультації спеціалістів: представника Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА; лікаря-реабілітолога; юрисконсульта; психолога; соціального педагога; соціального працівника.

Психолог центру «Вибір» О. Авдєєв ознайомив майбутніх абітурієнтів з інвалідністю з правилами ЗНО 2015 року, правилами та пільгами вступу до вищого навчального закладу, розповів про надання допомоги у правильному виборі професії, висвітлення проблемних питань випускників-осіб з інвалідністю загальноосвітніх шкіл області при вступі до вищих навчальних закладів. Всі учасники мали можливість задати питання та отримати інформацію, яка їх цікавила.

Н. Новак, заступник начальника відділу надання соціальних послуг розповіла як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті, який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягти вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання. Це питання починає турбувати юнаків і дівчат, коли приходить час вирішувати важливу та відповідальну задачу – обирати майбутню професію. Знайдене рішення буде для них перепусткою до самостійного дорослого життя, і якщо професійний вибір зроблено вірно, це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення учбового закладу за набутою спеціальністю.

Під час заходу школярі та батьки дізналися про послуги служби зайнятості, ознайомилися з призначенням функціональних секторів. Крім того, юнаки та дівчата ознайомилися зпрофесіографічними описами, паспортами підприємств району, на яких є вільні робочі місця та отримали інформацію про навчальні заклади.

Закарпатський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар