Соціальний захист на Сумщині

Соціальний захист на Сумщині
3 Жовтня 2014
Друкувати цю новину

Picture (1)З метою  реалізації державної політики у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю в Сумській обласній адміністрації відбулось чергове засідання обласної координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при головуванні  заступника  директора Департаменту соціального захисту населення  О.А.Заяц, в якій прийняла участь заступник директора Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Л.С.Тітарєва.

У вступному слові  О.А. Заяц наголосила на важливості роботи, яку проводить координаційна рада. «Спільні зусилля  обласної влади та громадських організацій, що опікуються людини з інвалідністюми, дозволять досягти високого рівня соціальної захищеності осіб з обмеженими фізичними можливостями та комплексно вирішити проблеми зазначеної категорії громадян», – зазначила посадовець.

На засіданні було розглянуто ряд важливих питань. Начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю Т.І.Марченко доповіла про запровадження Державних стандартів соціальних послуг та акцентувала увагу на  змінах в законодавстві щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними  засобами реабілітації. Начальник управління містобудування та архітектури Сумської ОДА – О.О. Павленкопроінформував про створення безбар’єрності при плануванні та забудові населених пунктів області (влаштування пандусів, з’їздів, місць зберігання транспорту). Голова обласної медико-соціальної експертної комісії №1 Л.І.Омельяненко розповіла про стан первинного виходу на інвалідність та реабілітацію осіб з інвалідністю працездатного віку внаслідок хвороб системи кровообігу в Сумській області за І півріччя 2014 року.

Заступник директора Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Л.С.Тітарєва запевнила, що відділення Фонду і в подальшому  опікуватиметься проблемами осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія: