8 – 10 серпня 2018 року. Соціальне замовлення, як ефективний механізм фінансування недержавних організацій в Україні в період реформування соціальної сфери

27 Липня 2018 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з ГО «Вінницька громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» запрошують представників громадських організацій осіб з інвалідністю на Всеукраїнський навчальний семінар «Соціальне замовлення, як ефективний механізм фінансування недержавних організацій в Україні в період реформування соціальної сфери», який відбудеться у м. Вінниця з 08 по 10 серпня 2018 року.

Партнером заходу виступають: Департамент соціальної політики Вінницької ОДА, Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Мета заходу: сприяти участі громадського руху людей з інвалідністю в реформуванні соціальної сфери. Розвивати спроможність ГО у виконанні соціального замовлення на рівні громади та розповсюджувати інноваційний досвід провадження соціального замовлення, як механізму вирішення гострих соціальних проблем.

Учасники отримають знання про застосування процедури соціального замовлення на різні види соціальних послуг для дітей, осіб з інвалідністю; ознайомляться з державними стандартами соціальних послуг, визначеними Законом України «Про соціальні послуги». Навчаться визначати пріоритети соціального замовлення та співпрацювати з органами влади, що виступають замовниками соціальних послуг на обласному, міському або районному рівні. Учасники також ознайомляться з передумовами та векторами впровадження механізму соціального замовлення, проблемами, які ускладнюють його застосування на практиці.

Захід відбудеться в готелі "Добродій". Початок заходу о 10 год.

Організатори забезпечують учасникам поселення, харчування, трансфер від залізничного вокзалу м. Вінниця до місця проведення заходу, компенсують вартість проїзних квитків, відповідно до «Роз’яснення щодо компенсації витрат на проїзд…».

Набір/реєстрація учасників проводиться шляхом заповнення анкети.

Завантажити анкету за посиланням Анкета заповнюється українською мовою. Особа, яка заповнила Анкету  погоджується із умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кількість учасників обмежена. Просимо заповнені анкети надсилати до 5 серпня 2018 р. на електронну адресу: fotina_1711@i.ua. Контакта особа:  Головко Наталія Олександрівна 097 230 20 01.

  Категорія:
 1. Петруняк Оксана
  Серпень 13, 18:56 #1 Петруняк Оксана

  Дякую, вам, Національна Асамблея за підтримку та фінансування вкрай важливого семінару щодо соціального замовлення, який відбувся у Вінниці. Організатори надали досить важливу інформацію, а для молодої організації взагалі – це взагалі потужний поштовх до нового життя.
  У Вінниці я не вперше. Завжди зустрічають радушно, терпляче ставляться до усіх поставлених питань і максимально додають зусилля для вирішення проблем у інших регіонах. Надаються комфортабельні умови для проживання та харчування. Одним словом усі умови для навчання та реаліаціїї нових проектів і покращення життя для осіб з інвалідністю.

  З повагою, голова ГО “Філадельфія” Петруняк Оксана, смт Сергіївка, Одеська обл.

  Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.