“Соціальне таксі” користується популярністю серед потребуючих тернополян

22 Лютого 2019 Друкувати цю новину

Оператор "Соціального таксі" за день приймає близько 10 замовлень. Телефонують люди, яким важко самостійно дістатись до лікарень чи адмінбудівель міста. Саме для них рік тому стартував проект "Соціальне таксі". Тож, люди з особливими потребами абсолютно безкоштовно можуть скористуватися послугами спеціально оснащеного автомобіля. Показує Тернопіль1.

Сьогодні  знімальна група Тернопіль1 виїжджає на виклики з водієм спеціального таксі, аби поспілкуватись з тими, хто користується такими послугами і почути відгуки. Водій Григорій саме їде за пасажиркою. Каже, за день це вже третій виїзд. Попереду ще чотири.

Для того, аби скористатися послугою "Соціальне таксі" потрібно хоча б за день подзвонити до благодійного центру. Дзвінки приймають з понеділка по п'ятницю з 9 до 17 години. У центрі додають, в разі нагальної потреби телефонувати можна і пізніше, а також таксі може завезти не лише в межах містах, а й до сусідніх населених пунктів.

0352.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.