Соціальна послуга «Супровід під час інклюзивного навчання» надасть можливість 100% впровадження інклюзії в закладах освіти для комфортного перебування дитини в навчально-виховному процесі – заступниця голови ОДА Наталя Заболотна

30 Червня 2020 Друкувати цю новину

Соціальна послуга «Супровід під час інклюзивного навчання» надасть можливість 100% впровадження інклюзії в закладах освіти для комфортного перебування дитини в навчально-виховному процесі - заступниця голови ОДА Наталя Заболотна

В рамках апробації Державного стандарту супроводу під час інклюзивного навчання, що пілотується у Вінницькій області, 26 червня завершено навчальний курс для асистентів дитини.

Навчальний курс, який складав 60 годин, пройшло 13 осіб-майбутніх асистентів дитини, які розпочнуть свою роботу з відновленням навчального процесу на базі двох пілотних шкіл Вінницької області:

  • Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради (м. Вінниця, вул. Василя Порика,20);
  • Комунального опорного закладу освіти «Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. В.Липківського Липовецької районної ради Вінницької області (м. Липовець, вул. Шкільна,2).

Соціальна послуга «Супровід під час інклюзивного навчання» надасть можливість 100% впровадження інклюзії в закладах освіти для комфортного перебування дитини в навчально-виховному процесі - заступниця голови ОДА Наталя Заболотна

Завдяки зусиллям суперкоманди фахівців та експертів Вінницького обласного осередку всеукраїнської громадської організації «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ», Центру реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк, Обласного ЦСССДМ, вдалося реалізувати проект та виконати навчальну програму.

Сертифікати  про закінчення курсу навчання вручала заступниця голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.

«Я дякую усій команді фахівців та батьків, які об'єдналися та готові працювати разом, аби така важлива послуга для дітей з інвалідністю запрацювала на державному рівні. Соціальна послуга «Супровід під час інклюзивного навчання» надасть можливість 100% впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти для комфортного перебування дитини в навчально-виховному процесі»,- підкреслила посадовиця.

Джерело

  Категорія:
  1. Илона Хмарская
    30 Червня, 23:35 #1 Илона Хмарская

    Коли можна пройти таке ж навчання в місті Кременчук Полтавської обл.?

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.