Служба зайнятості допомогла близько семистам громадянам з інвалідністю знайти роботу

19 Грудня 2018 Друкувати цю новину

Служба зайнятості допомогла близько семистам громадянам з інвалідністю знайти роботуЗ початку цього року соціальними послугами служби зайнятості скористалися понад 2380 безробітних осіб з інвалідністю, з них 111 осіб – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. За цей період, за сприяння фахівців служби зайнятості Черкаської області, працевлаштовані майже 670 осіб, серед яких і 24  учасники АТО.

Також для підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-листопаді цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 230 громадян з інвалідністю. Після його закінчення 194 особи працевлаштовані за набутими професіями.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже  630 безробітних зазначеної категорії.

Для ефективного сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю центри зайнятості та філії Черкаської області співпрацюють з громадськими організаціями, що опікуються людьми з інвалідністю, об’єднаннями  роботодавців, обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Департаментом соціального захисту населення, місцевими органами влади,  медичними закладами.

У листопаді  та грудні 2018 року, в рамках «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю», в  центрах зайнятості області проведено 10 засідань круглих столів за участю соціальних партнерів, на яких розглядалися питання сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Черкаська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.