Слов’янськ без бар’єрів! За результатами Форуму доступності

by Alex Troshanin | 16 Жовтня 2020 12:35

Панельна дискусія “Доступність у нашому суспільстві” та розробка спільної карти взаємодії. Все це за допомогою БФ “Карітас Краматорськ”- без них ми б не впорались.

Я вірю, що нас почують та ми зможемо зробити місто безбар’єрним – написала у своєму дописі у Фейсбук Олена Шаповал.

ГО “Дотик” презентував соціальний ролік про доступність та мобільність. Активісти звернулись до мешканців міста – дивіться та думайте, усвідомлюйте та не залишайтесь осторонь.

Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами: обмежена мобільність, ментальні та фізичні відмінності, нерозуміння з боку суспільства.

Будь-які бар’єри можна прибрати або здолати, але спочатку їх треба усвідомити.

Ми вирішили приєднатися до “Великої розмови…” Як виконується Конвенція ООН про захист людей з інвалідністю? Чи відчувають люди з інвалідністю свою гідність?

Дякуємо усім, хто долучився до проведення форуму (просимо пробачення у всіх, хто не потрапив на цей захід – умови карантину не дозволяли велику кількість людей).

Ініціатива реалізується в рамках конкурсу міні-грантів для розвитку громадських ініціатив в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки уряду Німеччини.

Джерело https://slavdelo.dn.ua/2020/10/11/slavyansk-bez-barerov-po-rezultatam-foruma-dostupnosti/

Source URL: https://naiu.org.ua/slov-yansk-bez-bar-yeriv-za-rezultatamy-forumu-dostupnosti/