Скандал з переселенцем з інвалідністю у Львові набирає обертів

9 Лютого 2016
Друкувати цю новину

У переселенця з Донецька Романа Кисляка ДЦП. На днях офіціант одного з львівських кафе нахабно виштовхав його за двері, оскільки чоловік видався підозрілим.

Роман — відомий у Львові переселенець з Донецька. Попри недугу на шиї у держави не сидить — працює таксистом. Про нього неодноразово знімали сюжети, писали статті. В той день про інтерв’ю з ним домовилась і журналістка Мар’яна. Коли прийшла, побачили, що замість того, щоб чекати в кафе, чоловік стояв під дверима.

“Я хотіла підійти до адміністратора і з’ясувати власне причину — чого так сталось, тому що в нас наперед все було домовлено, але Роман запротестував, сказав, що всі ми є християни і треба пробачити”, — каже Мар’яна.

Новина наробила шуму в інтернеті. Люди масово стали на захист Романа. А заклад, який, до слова, має пристосоване для осіб з інвалідністю приміщення, блискавично перетворився на об’єкт критики.

Після розголосу у ресторані “Вапіано” відразу ж спробували відмити свою репутацію. На сторінці закладу у Facebook з’явилось вибачення. Та воно викликало ще більшу хвилю обурення.

Офіціант вже кілька днів не з’являється на роботі і не хоче спілкуватися з журналістами. Відео з камер спостереження заклад обіцяє надати, тільки якщо на це погодяться й інші клієнти, які перебували у приміщенні. А допоки дирекція намагається залагодити конфлікт, вибачення у Романа особисто попросив директор ресторану.

Роман, без сумніву пробачив, бо не хоче конфліктів. Аби покарати “Вапіано” за знущання над хворим, активісти через соцмережі закликають львів’ян і гостей міста бойкотувати ресторан.

Автор сюжету — Христина Шевченко.

Телеканал новин “24”

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар