Скандал: політик запропонував убивати осіб з інвалідністю при народженні як ягнят

17 Травня 2013 Друкувати цю новину

Колін БрюверБританський політик порівняв осіб з інвалідністю з вівцями і запропонував вбивати їх при народженні як ягнят. Свою заяву в інтерв'ю британській Службі новин для осіб з інвалідністю Колін Брювер, член ради графства Корнуолл, аргументував тим, що інваліди занадто дорого обходяться бюджету графства. За його словами, місцеві фермери нібито позбавляються від дітей, які неправильно розвиваються. Для них це нормально, вони звикли до життя і смерті і ніколи не плачуть на похоронах.

Радник закликав британців чинити точно так само. "Люди такі ж тварини, як і вівці", - заявив він. І закликав позбавлятися від осіб з інвалідністю відразу ж після народження.

Чи потрібно говорити, що ці слова, які ще й пролунали в ефірі спеціального ЗМІ для осіб з інвалідністю, викликали величезний скандал. Проти позиції Брювера виступили не тільки політики та інваліди, а й зірки шоу-бізнесу.

В даний час слова Брювера вивчають місцеві поліцейські, які хочуть знайти в них висловлювання, що порушують місцеві закони. Тим часом керівники благодійних організацій закликають радника добровільно залишити свою посаду, однак гарантії того, що він знову не повернеться в політику, немає. Ще на початку 2013 року він пішов у відставку після низки скандальних висловлювань, але всього через пару місяців його знову обрали радником графства Корнуолл.

gazetavv.com

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.