Шляхи реалізації рівних прав та можливостей

22 Грудня 2014
Друкувати цю новину

PictureУ Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відбулась зустріч педагогічного колективу з соціальними партнерами та студентами вишу, що мають особливі потреби. Захід пройшов під гаслом «День толерантності, доброти та поваги» та був присвячений Міжнародному дню осіб з інвалідністю.

Мета зустрічі – привернути увагу оточуючих до проблем студентів-осіб з інвалідністю, захистити їх гідність, права та благополуччя, створити безбар’єрне середовище, в тому числі інформаційне.

У зустрічі взяла участь начальник відділу взаємодії з роботодавцями, громадськістю та організаційної роботи Миколаївського ОВФСЗІ О. Хмурінська, яка проінформувала присутніх про результати спільної роботи з інститутом з питання навчання студентів-осіб з інвалідністю за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

У 2013-2014 навчальному році у вищі навчався 21 студент, 7 з них закінчили у 2014 році навчання та отримали дипломи, в тому числі 3 студентів отримали диплом магістра. Цього року навчається 17 студентів. Розширився перелік спеціальностей, які обирають інваліди, що свідчить про позитивні зрушення у процесі інтеграції осіб з особливими потребами у суспільство, збільшення попиту з боку роботодавців на кваліфіковану роботу осіб з інвалідністю.

Конструктивне вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю, отримання ними гідної освіти, сприяння розвитку у студентів з обмеженими фізичними можливостями творчого потенціалу неможливе без щільної співпраці та взаємодії відповідних державних, урядових та громадських інституцій. Взаємодія Миколаївського ОВФСЗІ та Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «ВМУРоЛ «Україна» в цьому напрямку – яскравий тому приклад.

Наприкінці зустрічі, студентам-людини з інвалідністюм було запропоновано прийняти участь в конкурсі «Гра інтелектуалів», де вони із задоволенням демонстрували свої здібності.

Загалом зустріч пройшла в приємної, майже сімейній атмосфері. Всі учасники відчули себе як вдома – затишно і комфортно, з добрим настроєм, з відчуттям дружніх стосунків та надією на нові цікаві і теплі зустрічі.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар