Школа «Знання Онлайн»

4 Березня 2015 Друкувати цю новину

knowledgeШкола «Знання Онлайн» – це перша в Україні повноцінна онлайн школа. Наразі ми пропонуємо учням курси підготовки до здачі тестів ЗНО. Ми переконані, що кожна особистість має право на здобуття якісної освіти, яка б дала їй змогу вступити в бажаний університет.

На сьогодні вже маємо онлайн курси: з математики, історії України, української мови та фізики. Кожен учень з будь-якої точки України може долучитися до навчання у школі у будь-який час! Ви теж можете познайомитися з школою та курсами тут.

Програми курсів відповідають вимогам МОНУ, а автори курсів є кваліфікованими викладачами. Курси містять відео-уроки, конспекти, тести, а також щотижневі онлайн семінарами з викладачами школи. Таким чином кожен учень може вивчати шкільну програму, контролювати свої знання та спілкуватися з викладачами.

Для деяких категорій учнів ми надаємо повністю вільний доступ до всіх курсів школи. Серед таких учнів – діти з обмеженими можливостями руху та діти-інваліди. Для отримання вільного доступу, їм необхідно тільки надіслати копії документів, що підтверджують інвалідність на емейл школи info@znonline.org.

Звертаємося до вас з проханням поширити інформацію про школу «Знання Онлайн» та дану форму навчання серед людей, що можуть бути у ній зацікавлені.

Представники школи можуть провести навчання щодо роботи з сайтом школи.

Олександр Ярусевич
Директор школи «Знання Онлайн»
http://znonline.org

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.