Школа «Соціальні акції від «А» до «Я» і трохи більше»

6 Березня 2013 Друкувати цю новину

Коли усі страждатимуть від авітамінозу та депресії, ми запрошуємо тебе взяти участь у яскравому проєкті від знаних волонтерів Червоного Хреста, який подарує позитивні емоції та досвід, що дозволить власноруч розробляти стратегію соціальних акцій та втілювати їх у життя.

Школа «Соціальні акції від «А» до «Я» і трохи більше»

Метою школи є залучення комунікабельних, веселих, завзятих та амбіційних людей з активною життєвою та громадською позицією до нової цікавої діяльності – отримання знань у галузі реалізації соціальних ініціатив. Запропонована програма навчальних курсів цікава тим, що кожен по їх закінченню зможе одразу ж перевірити отримані знання на практиці. Запорукою вашого успіху в житті стануть навички вільної комунікації, ріст мотивації та впевненості в своїх силах, вміння відчувати себе розумово та емоційно сильним – коли ви в останнє відчували себе таким? Проєкт побудований так, аби ви використали усі отримані знання на практиці.

Школа складається з наступних частин:

  • Теоретична. Ви почуєте яскравих лідерів з великим досвідом активізму (16-17 березня)
  • Практична (наступні 30 днів), учасники об’єднаються в команди та розпочнуть підготовку та реалізацію нескладних власних проєктів (які є послідовними частинками благодійних проєктів Червоного Хреста) за допомогою випускників минулих років. Буде багато самостійної роботи та корисного досвіду.
  • Фінішна пряма проєкту та підбиття підсумків, коли всі акції будуть проведені (друга половина квітня).
  • Корпоратив та вручення сертифікатів від Харківської Обласної Організації Товариства Червоного Хреста України.

Ти запрошений, якщо хоча б один із пунктів нижче про тебе: 
1. Вік від 16
2. Є бажання самовдосконалення
3. Чув про Червоний Хрест
4. Хочеш займати активну життєву позицію
5. Бажаєш займатися громадським активізмом
6. Хочеш поліпшити карму участю в благодійних проєктах.

Обов’язковою є участь у всіх стадіях проєкту. У соц. мережі учасники попередніх шкіл розкажуть (до 14 березня 2013 року) про свій досвід та зміни у житті, які сталися завдяки отриманим знанням. Підписуйтесь!

Участь у проєкті є безкоштовною. Передбачені кава-брейки (безкоштовні). Обов’язковою є попередня реєстрація, кількість місць обмежена, пріоритет буде надано учасникам, які зареєструються раніше. Для того, щоб зареєструватися, заповніть анкету.

Результати відбору будуть повідомленні 14 березня.

Контакти

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.