Щоб пройти ЗНО з використанням шрифту Брайля, потрібен медичний висновок

15 Лютого 2018 Друкувати цю новину

Щоб пройти ЗНО з використанням шрифту Брайля, потрібен медичний висновокДля того, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання з допомогою шрифту Брайля чи інших спеціальних можливостей, потрібно під час реєстрації на тестування подати медичний висновок.

Про це повідомили на сайті Українського центру з оцінювання якості освіти.

Особа, яка планує брати участь у ЗНО та потребує адаптації процедури тестування, має надати відповідний медичний висновок“, – йдеться у повідомленні.

Документ слід подати під час реєстрації на ЗНО, вказавши в реєстраційній картці номер і дату виданої закладом охорони здоров’я форми №086-3/о.

Також у наказі № 1027/900 від 29 серпня 2016 року Міністерства освіти і науки можна переглянути перелік спеціальних умов, що створюються в місцях проведення тестування.

Варто зазначити, що цьогоріч у наказі Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я перелік особливих умов, які створюються для проходження ЗНО, доповнено умовою щодо надання можливості отримати в друкованій формі тексти до завдань з аудіювання, передбачені в сертифікаційних роботах з іноземних мов. Звертаємо увагу: код цієї умови, який необхідно зазначити в медичному висновку, – 0105“, – додали в Центрі.

Нова Українська школа

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.