Серед мешканців Тернопільщини значно збільшилася кількість онкохворих

23 Лютого 2017 Друкувати цю новину

Серед мешканців Тернопільщини значно збільшилася кількість онкохворихІ знову про сумну статистику в області, адже за останніми даними Департаменту охорони здоров’я на Тернопільщині значно збільшилася кількість онкохворих.

За словами керівника Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимира Богайчука, нині надзвичайно актуальне питання – це питання онкології.

– На превеликий жаль, в області простежується великий ріст онкологічних захворювань, – каже він. – Якщо взяти 2010-2016 роки, то ріст онкологічних захворювань збільшився майже на п’ять відсотків. Загальна кількість хворих в області – близько 25 тисяч, і з них близько 3 тисяч осіб, яких виявляють щороку, які захворіли вперше.

Як повідомив Володимир Богайчук, щороку в області помирають близько 1800 онкохворих.

– Це досить сумна статистика, – зазначає він. – Ми проводимо відповідні заходи щодо попередження та профілактики захворювань, робимо акцент на планових обстеженнях й говоримо про виділення додаткових коштів на лікування онкохворих.

0352.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.