Семінар–тренінг «Конвенція ООН про права людей з інвалідністю. Стаття 13 «Доступ до правосуддя»

13 Вересня 2019 Друкувати цю новину

14 вересня 2019 року, о 12:00, в рамках проєкту "Сприяння в реалізації прав людей з інвалідністю  Луганської області на ДОСТУП ДО ПРАВОСУДДЯ", відбудеться семінар – тренінг «Конвенція ООН про права людей з інвалідністю. Стаття 13 «Доступ до правосуддя».

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії Адмініструє конкурси проєктів - ІСАР Єднання.

Метою заходу є правове забезпечення людей з інвалідністю та їх родин знаннями відносно Конвенції ООН про права людей з інвалідністю. В рамках семінару буде  розібрано та висвітлено стаття 13 «Доступ до правосуддя»; надана інформація про Факультативній протокол, його мету та можливості практичного використання в особистому та громадському житті.

В вересні рамках проєкту відбувається опитування людей з інвалідністю різних районів Луганської області стосовно правової обізнаності щодо своїх прав та можливостей. Працює  соціально-правова консультація, метою якої є сприяння вирішенню правових питань людей з інвалідністю та покращення можливостей доступності до інформації та безоплатної правової допомоги.

Місце проведення - Готельний комплекс «МИР», 1 поверх, будівля є архітектурно-доступною для всіх категорій громадян. Адреса: Сєвєродонецьк, вул..Лисичанська, 1.

Реєстрація: 11:45.

Проєкт реалізується ЛОМГО АМІ-Схід

Соціальні партнери проєкту в Луганській області – Управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями», НУО людей з інвалідністю Луганської області.

Інформаційна та методична підтримка на Всеукраїнському рівні -  Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.