Семінар-нарада у Чернівцях

15 Квітня 2014 Друкувати цю новину

У Чернівцях обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю спільно з Чернівецькою обласною громадською організацією осіб з інвалідністю-візочників «Лідер» в рамках реалізації обласної програми «Створення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлово-громадського призначення» проведено семінар-нараду для керівників громадських організацій осіб з інвалідністю, її членів та партнерів. Основною темою круглого столу стала участь ГОІ у здійсненні державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення.

В його роботі взяли участь представники всіх гілок міської влади, заступник директора та фахівці обласного відділення Фонду, керівники профільних відомств.

Протягом роботи семінару, який проходив у професійно організованій, діловій обстановці, було розглянуто та обговорено широкий спектр питань, які на сьогоднішній день є найваждивішими у вирішенні проблеми безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення. Зокрема, основними з таких питань були:

  • в чому полягає доступність середовища для мало мобільних груп населення;
  • законодавча та нормативна бази, які регламентують вимоги доступності;
  • методика визначення доступності об'єктів громадського призначення для мало мобільних групи населення тощо.

Своє бачення вирішення поставлених завдань та ситуації, що реально існує на сьогоднішній день, висловили у своїх виступах представник НАІУ в Чернівецькій області, голова Чернівецької обласної громадської організації осіб з інвалідністю-візочників «Лідер» Валентина Добридіна, голова міської організації спинально-хворих "Мрія" Любов Чернецька та члени організацій.По всіх піднятих питаннях тривали обговорення, відповіді на запитання, пролунали перспективні пропозиції та відверті зауваження.

Підсумками цього вкрай корисного заходу стали консолідація зусиль різних органів та обмін позитивним досвідом, які слугуватимуть єдиній меті - вирішенню питань доступності, як важливої умови реалізації прав людини, що сприятиме покращенню життя та добробуту людей з особливими потребами.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.