Семінар на тему: «Управління персоналом: мотивація, навчання та розвиток персоналу»

13 Червня 2018 Друкувати цю новину

26 червня 2018 року Всеукраїнська громадська організація «Асоціація підприємців та працюючих осіб з інвалідністю України» проводить семінар на тему: «Управління персоналом: мотивація, навчання та розвиток персоналу».

На семінарі будуть розглянуті питання сучасних методів оцінки персоналу, навчання, розвиток, наставництво.

Спікер заходу – Вадим Горенко.  Має двадцятирічний досвід роботи в бізнесі на керівних посадах, безпосередньому проведенні стратегічних сесій, індивідуальних та групових коучінг - сесій по менеджменту, технологіям продажів, управлінню проектами, управлінню та оцінки персоналу.

На семінарі передбачається виступ Голови секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Андрія Володимировича Забловського на тему: «Підтримка малого та середнього бізнесу: досвід Японії».

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань людей з інвалідністю, представники підприємств заснованих такими об’єднаннями, люди з інвалідністю, які бажають, або займаються підприємницькою діяльністю та люди, які бажають займатись вирішенням проблем людей з інвалідністю.

З програмою заходу можете ознайомитись за посиланням.

Якщо ви зацікавлені взяти участь у семінарі просимо заповнити заявку-анкету та надсилати на електрону адресу: vgo_appiu@ukr.net.  Анкету завантажити.

Не зволікайте - кількість місць обмежена.

Місце проведення: м.Київ, вул. А.Малишка, буд. 1, готельний комплекс «Братислава». Початок об 11.00.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук