Семінар «Міжнародний та український досвід організації інклюзивного навчання для дітей з важкими порушеннями зору”

by Olga Zhurbenko | 8 Серпня 2017 12:40

З 22 серпня по 24 серпня 2017 року на базі ГО ХЦРМІ «Право вибору» ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з ГО «Харківський центр реабілітації молодих осіб з інвалідністю та членів їх сімей «Право вибору» проводить Всеукраїнський  навчально-практичний семінар «Міжнародний та український досвід організації інклюзивного навчання для дітей з важкими порушеннями зору - правові та психолого-педагогічні засади» за участі міжнародних парнерів.

Метою семінару є покращення якості життя сімей, які виховують дітей з важкими порушеннями зору та забезпечення права дітей на якісну освіту.

До участі запрошуються батьки, вчителі, асистенти вчителя, громадські діячі.

Під час семінару учасники ознайомляться з особливостями інклюзивного навчання, спрямованими на включення незрячих дітей у суспільство, виховання вміння знайти своє місце в житті, стати активними і успішними. Учасники зустрінуться з ведучими спеціалістами в галузі тифлопедагогіки, познайомляться як з міжнародним так і українським досвідом навчання незрячих дітей в системі інклюзивного навчання, зустрінуться з сім’ями, в яких діти навчаються в загальноосвітніх закладах. Батьки отримають правову та методичну допомогу щодо шляхів включення дитини в інклюзивне навчання.

Наші партнери: Асоціація тифлопедагогів України, Польська фундація «Арі Арі», МБФ «Українсько-німецька партнерська мережа».

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку[1] не пізніше 12 серпня 2017 року - 15:00 год.  на електронні адреси: pravovobora@ukr.net[2] та office-naiu@ukr.net[3]
Про підтвердження участі у заході буде повідомлено.

За додатковою інформацією звертатися:
• Бутенко Валентина Антонівна - 38(057)-721-29-39; 067-418-32-09
(голова Громадської організації «Право вибору» м. Харків);
• Гриб Олена Вікторівна (044)279-61-82
(Секретаріат НАІУ, м. Київ).

Endnotes:
  1. анкету-заявку: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/Anketa.docx
  2. pravovobora@ukr.net: mailto:pravovobora@ukr.net
  3. office-naiu@ukr.net: mailto:office-naiu@ukr.net

Source URL: https://naiu.org.ua/seminar-mizhnarodnyj-ta-ukrayinskyj-dosvid-organizatsiyi-inklyuzyvnogo-navchannya-dlya-ditej-z-vazhkymy-porushennyamy-zoru/