Щирі вітання з 15-ою річницею діяльності колектив МСРЦ «Дорога життя»

1 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

дорога життя1Від імені Всеукраїнського громадського об’єднання „Національна Асамблея осіб з інвалідністю України” і особисто від себе щиро вітаю з 15-ою річницею  діяльності колектив Медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя»!

Дозвольте висловити слова подяки за вашу надзвичайно благородну справу – реабілітацію дітей і молоді з інвалідністю та їх інтеграцію у суспільство!

Найвищою оцінкою Ваших зусиль є людська вдячність сімей, котрим Ви щоденно допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте впевненості та оптимізму, адже за кожним напрямом роботи – конкретні людські долі.

Впевнений, що Ви і надалі з притаманними Вам сумлінням та самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля та професіоналізм для досягнення нової якості життя осіб з інвалідністю та їх сімей.

дорога життя2Вітаючи з ювілеєм, від усього серця зичу, шановні колеги, невичерпної енергії, вічної молодості душі, творчого натхнення.  Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у справах – підтримка, на серці – легко і сонячно від людської вдячності!

З великою повагою

Голова Національної
Асамблеї осіб з інвалідністю України,
народний депутат України В. Сушкевич

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук