Роботодавці Запорізької області стали активніше створювати інклюзивний робочий простір

17 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Роботодавці Запорізької області стали активніше створювати інклюзивний робочий простір

З метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю у всіх центрах зайнятості та філіях Запорізького обласного центру зайнятості проведено декаду зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю.

Для розширення можливостей учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці відбулися дні відкритих дверей, круглі столи, ярмарки та міні-ярмарки вакансій, інформаційно-консультаційні заходи, семінари тощо. У заходах взяли участь майже 1,7 тисяч іосіб, з них 921  особа з інвалідністю, 251 учасник АТО/ООС.

До проведення заходів залучалися представники роботодавців та установ чи організацій, які опікуються питаннями зайнятості осіб з інвалідністю.

За 11 місяців цього року кількість вакансій у базі обласної служби зайнятості, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю, становила 1243 одиниці, що на 37% більше, ніж за цей же період 2018 року.

З початку року на обліку в Запорізькій обласній службі зайнятості перебували 2569 осіб з інвалідністю. За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 573 особи з інвалідністю; брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 293 особи, одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали сім безробітних, які мають інвалідність. За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 91 безробітний із числа осіб з інвалідністю, 74 особи працевлаштовано після проходження навчання.

Запорізька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.