Робота для переселенця з інвалідністю – складно, але реально

12 Червня 2015 Друкувати цю новину

32608_1_2У зв’язку зі складною ситуацією на Сході країни в нашій державі з’явилися проблеми, які нам, як соціальним працівникам, треба навчитися вирішувати якісно та оперативно. Серед них – соціальний захист вимушено переміщених осіб, в тому числі їх працевлаштування.

Раїса Селютіна до Сарненського районного центру зайнятості вперше звернулася ще влітку минулого року. Тривалий час вона була в розпачі, адже вимушений переїзд до незнайомого краю для людини з інвалідністю стає набагато важчим випробуванням. Незважаючи на підтримку родичів, які прихистили жительку Луганщини, перед нею постійно поставали питання: яким чином отримати соціальні виплати, як заробити на життя. Але щира допомога небайдужих людей вселила надію.

Працевлаштуванню Раїси Селютіної передувала кропітка робота спеціалістів центру зайнятості. Оскільки район трудонадлишковий, знайти вакансію для старшої жінки, яка має проблеми зі здоров’ям, складно. Але жоден працівник служби не залишається осторонь проблем, які виникають у вимушених переселенців. Тепер Раїса Федорівна має роботу, яка не суперечить індивідуальній програмі реабілітації людини з інвалідністю, відчуває себе потрібною на ринку праці, а відповідно – і більш впевнено поводить себе у повсякденному житті.

Життя не втомлюється підкидати нам все нові і нові виклики, але робота дружньою командою долає будь-які негаразди і труднощі. Тому потрібно вірити в краще майбутнє і разом впевнено рухатися до перемоги.

Рівненський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук