Робоча нарада щодо доступності виборчих дільниць

Робоча нарада щодо доступності виборчих дільниць
24 Вересня 2020
Друкувати цю новину

Сьогодні відбулась робоча нарада Уповноваженого Президента з прав людей з інвалідністю В.Сушкевича, Урядової уповноваженої з прав людей з інвалідністю Т. Баранцової, експертів НАІУ з різних регіонів України.

Під час наради обговорювали критерії доступності виборчих дільниць. Перелік зазначених критеріїв було напрацьовано у складі робочої групи створеної при ЦВК.  Критерії мають бути затверджені Урядом відповідно до положень Виборчого кодексу України.

ЛИСТ Центральної виборчої комісії від 29.05.2020 № 21-20-1251 щодо розробки критеріїв доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування місцевими органами виконавчої влади

Пропозиції Міністерства розвитку громад та територій України щодо  критеріїв доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування (що додаються), розроблені з врахуванням пропозицій, наданих листом Центральної виборчої комісії від 29.05.2020 № 21-20-1251.

Робоча нарада щодо доступності виборчих дільниць

 

Інформацію розміщено в рамках проєкту «Підвищення громадянської активності людей з інвалідністю під час місцевих виборів 2020 р.», який реалізує ГС «ВГО « Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок  коштів державного бюджету.

  Категорія: