«Різдвяний вертеп – 2020»

13 Січня 2020 Друкувати цю новину

Різдвяний вертеп – 2020

100 діток з Луганської та Донецької областей мали можливість відвідати Національну Оперу України та насолодитися красою Новорічної казки!

Традиційно, 7 січня 2020 року, у день свята Різдва Христового, відбулося дитяче свято «Різдвяний вертеп-2019». 

Митрополича ялинка проходить вже сімнадцятий рік поспіль з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія у Національній опері України імені Т.Г.Шевченка.

Різдвяний вертеп – 2020

Організаторами свята виступили Синодальний відділ УПЦ у справах молоді та волонтери благодійної організації «Молодість не байдужа».

Святковий захід було організовано для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, ВПО - для тих, хто не має можливості святково зустріти Різдво Христове. Тож гостями благодійної Митрополичої ялинки стали сотні дітей з різних регіонів України.

За відгуками дітей святкова вистава була надзвичайною! Після концертної програми діти отримали солодкі подарунки. Для тих, хто приїхав здалеку, був підготований обід.

Різдвяний вертеп – 2020

Новорічна вистава, подарунки, солодощі, святковий настрій в Національній опері України! Дітки з Луганщини змогли побувати в цьому чарівному царстві краси. Організатори - волонтери синодального відділу УПЦ у справах молоді та благодійна організація "Молодість не байдужа".

Логістика, транспортна підтримка, супровід для цієї групи дітлахів організовано - ЛОМГО АМІ-СХІД за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА. Інформаційна підтримка – Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Тетяна Баранцова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.