Рівень працевлаштування людей з інвалідністю на Дніпропетровщині – один з найвищих в Україні

Рівень працевлаштування людей з інвалідністю на Дніпропетровщині – один з найвищих в Україні
5 Грудня 2016
Друкувати цю новину

29 листопада 2016 року Дніпропетровський обласний центр зайнятості провів міський ярмарок вакансій для незайнятого населення з числа осіб з інвалідністю, у т.ч. осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню м. Дніпро, зокрема, учасників АТО. У заході, що відбувся у приміщенні Центральної міської бібліотеки, взяли участь майже 30 роботодавців, які презентували близько 1 тисячі актуальних вакансій.

Рівень працевлаштування людей з інвалідністю на Дніпропетровщині – один з найвищих в Україні

Спектр запропонованих вакансій був досить різноманітний: від робітників та осіб без спеціальної підготовки (слюсарі, складальники деталей та виробів, комірники, комплектувальники, оператори диспетчерської служби, оператори комп’ютерного набору, чергові) до службовців (інженери, менеджери, бухгалтери, державні службовці, фахівці IT-спеціальностей). Загалом роботу можна було знайти за понад 60 професіями та спеціальностями.

Директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова сказала, що сьогодні надзвичайно важливим є об’єднання зусиль усіх, хто бере участь у формуванні соціально-економічної стратегії розвитку та реалізації державної політики зайнятості у Дніпропетровському регіоні. «Перш за все – для вирішення питань, пов’язаних із розширенням сфери застосування праці осіб з інвалідністю, створенням конкурентоспроможних робочих місць, збалансування попиту і пропозиції робочої сили з урахуванням пріоритетних напрямків розвитку економіки, забезпечення легальної продуктивної зайнятості населення. І запорукою успіху у цьому є постійна співпраця служби зайнятості з органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами», — акцентувала В.П. Кузнецова.

Заступник директора Дніпропетровського ОЦЗ Раїса Малоіваненко охарактеризувала якісний склад вакансій; презентувала комплекс послуг, що пропонує служба зайнятості. «Найближчим часом ми плануємо провести виїзні ярмарки вакансій – у місця найбільшого їх скупчення, такі як: метрополітен, міський залізничний та автовокзали. Наша мета – донести широкому загалу людей, що служба зайнятості має найбільшу базу вакансій різного професійного спрямування», — сказала вона.

Сьогоднішній ярмарок вакансій переконав присутніх у тому, що можливості для працевлаштування людей з інвалідністю є. Із 400 шукачів роботи, які взяли участь у заході, третина осіб відразу отримали направлення на роботу та запрошення відвідати підприємство для безпосереднього ознайомлення з обов’язками.

Довідково

За 10 місяців 2016 року за сприянням Дніпропетровської обласної служби зайнятості працевлаштовані 782 безробітні особи з інвалідністю. Рівень працевлаштування склав 47,1% – один з найвищих в Україні, 186 безробітних осіб з інвалідністю проходили професійне навчання; брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру  206 осіб з інвалідністю.

Вісті Придніпров’я

  Категорія: