Ресурсний центр “Безбар`єрна Україна” на InterBuildExpo 2019

19 Березня 2019 Друкувати цю новину

Ресурсний центр "Безбар'єрна Україна" та ПОГ "Дніпропетровське" УВП УТОС сьогодні серед учасників InterBuildExpo 2019. Створення центру ініційовано Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України з метою практичного вирішення питань адаптації існуючих об'єктів фізичного оточення, спортивної та транспортної інфраструктури до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в 2012 році.

На виставці буде презентовано UD HUB - Експертний центр з універсального дизайну в Україні, який створений у травні 2018 році в ході реалізації спільної програми агенцій ООН та переданий для подальшого функціонування Національній Асамблеї людей з інвалідністю України.

UD HUB має досвід організації та проведення навчальних заходів з універсального дизайну для фахівців різних галузей, аудитів та консультацій, супроводу реорганізацій закладів та установ, розроблення комплексних проєктів відповідно до принципів доступності та універсального дизайну.

В рамках виставки  21 березня відбудеться Галузевий форум Асоціації Міст України із сталого розвитку територіальних громад (програма), організований спільно проєктами USAID ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування" та ПРОМІС "Партнерство для розвитку міст", Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Будівельною палатою України та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Міжнародна виставка InterBuildExpo є потужною будівельною подією України, яка щорічно збирає більше 1000 будівельних брендів та 30 тисяч відвідувачів. Виставка проходить з 1994 року.

InterBuildExpo – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій.

Цього року програма виставки включає більше 40 професійних заходів закритого та відкритого формату та сегментована за основним напрямкам галузі. Сучасні комунікаційні бізнес-платформи InterBuildExpo (платформа «Фестиваль будівельного сервісу», «Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну» та платформа «Бізнес-простір») традиційно збирають професіоналів галузі, відомих архітекторів та дизайнерів, представників бізнесу та органів влади для обміну досвідом та знаннями. Учасники та відвідувачі InterBuildExpo отримують найактуальнішу інформацію щодо інновацій у виробництві будівельних матеріалів, а також знайомляться з передовими технологіями і послугами галузі.

 

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб відвідати експозиції виставки.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.