«Репродуктивні права людини з інвалідністю»

«Репродуктивні права людини з інвалідністю»
17 Листопада 2014
Друкувати цю новину

6 та 10 листопада 2014 року на базі Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю «Поділля» МСПУ проходили тренінги на тему: «Репродуктивні права людини з інвалідністю», які проходила ГО «Паросток» спільно з партнером ГО «Вісь» у рамках реалізації проєкту «Життя вище інвалідності: репродуктивні права та здоров’я жінок з інвалідністю», підтриманого програмою „Здоров’я жінок України” Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу. Учасниками тренінгів були соціальні працівники м. Вінниці та Вінницької області і студенти Вінницького соціально-економічного інституту.

DSC02537

Головна мета тренінгів – ознайомлення з  основними принципами недискримінаційного обслуговування та надання соціально-психологічних  послуг  жінкам  з інвалідністю у сфері репродуктивного здоров’я, – формування толерантного ставлення до цієї категорії жінок  фахівців соціальної сфери.

Організатори тренінгів висловлюють щиру подяку за сприяння у проведенні заходів Вінницькому обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  представництву Червоного хреста у Вінницькій області та  Вінницькому соціально-економічному інституту.

DSC02562

Ми віримо у те, що небайдужість однієї людини здатна змінювати світ.

Саранча Ірина 

DSC02566

  Категорія: