Регіональний етап І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!»

4 Лютого 2016 Друкувати цю новину

Регіональний етап І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!»Запрошуємо учнів та студентів шкіл і вузів Полтавщини, дітей із сімей переселенців, молодь з обмеженими можливостями взяти участь у Регіональному етапі І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Міністерство культури України та Громадська організація Педагогічний центр «Академія» (м. Полтава) ініціюють відродження й розвиток на Всеукраїнському рівні Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що був започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).

Умови організації та проведення Конкурсу

У Конкурсі можуть брати участь учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності та діти – представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

Конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді за номінаціями: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал». Мова конкурсу – українська. Декламування мовами народів Криму (кримськотатарська, грецька, болгарська, вірменська, російська тощо) при наявності заявок.

Конкурс проводиться у три етапи:

1-й етап – регіональний. Проводиться у районних центрах і містах обласного підпорядкування до 20 лютого 2016 року.
2-й етап – відбірковий. Проводиться 27 лютого 2016 року в місті Полтаві очно та в «Online» – режимі (номінації «декламація», «інсценізація», «вокал»). Можуть подаватися для участі у відбірковому турі CD, DVD диски із записом виконання одного твору Лесі Українки.
3-й етап – фінальний. Проводиться Конкурс – фестиваль у столиці України місті Києві.

Конкурс проводиться в чотирьох вікових категоріях: серед учнів 1-6 класів (номінації «декламація», «малюнок»), серед учнів 7-9 класів (номінації «декламація», «інсценізація», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «твір», «вокал»), серед учнів 10-11 класів і студентської молоді (номінації «декламація», «інсценізація», «аудіовізуальний твір», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «вокал»).

Додаткова інформація тут.

Полтавська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.