Реалізовуючи проект «2Inclusion», команда львів’ян працюватиме у Миколаєві

21 Листопада 2016 Друкувати цю новину

Реалізовуючи проект «2Inclusion», команда львів’ян працюватиме у МиколаєвіУ межах реалізації міжнародного освітнього проекту «2Inclusion» протягом 21–25 листопада команда львів’ян працюватиме у Миколаєві та Миколаївській області з інклюзованими незрячими школярами  і  незрячими  дітками, які наступного року планують розпочати навчання у  звичайних  школах за  інклюзивною  формою.

Як розповіла Оксана Потимко, керівник ГО «Українська спілка  осіб з інвалідністю  -  УСІ» та Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка», спеціально  для їх майбутніх вчителів та батьків проводитимуться навчальні  тренінги  і майстер-класи, під час яких усім зацікавленим презентуватимуть спеціальні  технічні  засоби  і методики роботи на них,  прилади  для рельєфного малювання і письма брайлем, адаптовані підручники і способи їх використання тощо.

«Команда небайдужих львів'ян  під  час  роботи у Миколаївській області розділиться на дві групи, одна з  яких  працюватиме  з  педагогами,  інша  -  безпосередньо з батьками  незрячих  дітей,  зокрема тих, які вже здобувають освіту в умовах інклюзії.

Участь у поїздці беруть всі працівники Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка», в складі якої є двоє незрячих співробітників, а також вчитель початкових класів Великолюбінської загальноосвітньої школи та консультант Львівської міської  ПМПК.

Організатори  впевнені,  що саме такими конкретними кроками вдасться реформувати вітчизняну освіту  і досягти того рівня інклюзії, який зробить незрячу дитину не лише освіченою, але й компетентною, незалежною та успішною в подальшому житті», - повідомила Оксана Потимко.

Навчально-методичний тренінг організований Львівським обласним осередком ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» спільно з Svefi  Academy, Швеція в рамках міжнародного освітнього проекту «2Inclusion», мета якого – опрацювання і впровадження в практику української моделі інклюзивного навчання незрячих школярів.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.