Реалізацію проєкту «РЯТУЙМО РАЗОМ!» успішно завершено!

Реалізацію проєкту «РЯТУЙМО РАЗОМ!» успішно завершено!
3 Листопада 2022
Друкувати цю новину

Проєкт «Рятуймо разом!», який реалізовано Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (далі – НАІУ) за фінансової участі міжнародної компанії «Байєр» перш за все був спрямований на підтримку людей з інвалідністю, людей похилого віку, сімей з дітьми, які переїхали з районів, що постраждали від бойових дій, і розміщувалися в центрах тимчасового перебування.

Враховуючи вже існуючий досвід, а також те, що членами об’єднання на сьогоднішній день є більше 120 громадських організацій людей з інвалідністю з усіх регіонів України, та усі вони потребують підтримки, ми активно долучились до реалізації цього проєкту, залучивши деякі з таких організацій та наших партнерів, на базі яких у різних регіонах України (Дніпро, Вінниця, Ужгород, Чернівці, Львів та Львівська область) були створені прихистки для людей з інвалідністю, жінок з дітьми та членів їх сімей.

Завдяки реалізації зазначеного проєкту ці прихистки отримали фінансову допомогу для надання кризових послуг (проживання, харчування, засоби гігієни, транспортні перевезення тощо) даної категорії людей. Крім того люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми, люди похилого віку мали можливість отримувати в таких центрах тимчасового перебування психологічну підтримку, юридичні консультації та інші послуги.

Водночас були задіяні спеціалізовані установи, які потребували допомоги та також надавали кризові послуги для людей з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб (Черкаси та Київ).

В рамках реалізації проєкту «Рятуймо разом!» зроблено багато вкрай необхідного та корисного.

Так, в одному з прихистків, якій під час реалізації проєкту особисто відвідав генеральний директор компанії Байєр Олівер Гірліхс у місті Львів, протягом 10 днів у липні-серпні 100 осіб з інвалідністю отримували гарячі обіди. У Центра з’явилися додаткові можливості для створення належних умов для проживання таких людей. Усі вони та члени їхніх родин на собі відчули справжню турботу.

Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Рух за рівні можливості» з міста Черкаси – партнери НАІУ забезпечили видачу гуманітарної допомоги у вигляді засобів гігієни 80 особам з інвалідністю – членам організації, якім вона була вкрай необхідна та після чого усі вони, переповнені емоціями, висловлювали слова щирої вдячності.

Водночас для Святошинського психо-неврологічного інтернату міста Києва на їхнє прохання було закуплено та передано шість потужних повітряно-опалювальних агрегатів на суму майже 160 тисяч гривень. Відсутність такого обладнання ставило під загрозу та небезпеку життя та здоров’я мешканців закладу у зв’язку з тим, що у інтернаті постійно проходять неочікувані відключення електроенергії, а також прогнозовані проблеми з опаленням. Наявність таких агрегатів допоможе більш впевнено пережити зимовий період та створити сприятливі, належні та теплі умови для підопічних інтернату. Керівництво закладу також засвідчило свою щиру вдячність НАІУ та компанії Байєр.

Міжнародна компанія «Байєр» – компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства і є соціально відповідальною. Діяльність компанії ґрунтується на дотриманні принципів сталого розвитку. Кожного року компанія «Байєр» підтримує соціальні проєкти, що допомагають впроваджувати позитивні зміни в суспільстві. Особливо актуальною така допомога стала з початком військової агресії проти України.

Саме тому компанія Байєр вирішила підтримати громадські організації, які активно підключилися до надання допомоги вразливим категоріям населення: людям з інвалідністю, людям похилого віку, сім’ям з дітьми, які вимушено залишили безпечні для життя території, тим, хто більш за все цього потребує.

Одним з таких потужних громадських об’єднань стала наша Національна Асамблея людей з інвалідністю України. Саме тому проєкт має символічну назву «Рятуймо разом!».

Дякуємо міжнародній компанії Байєр за партнерство та сподіваємося на подальшу співпрацю та підтримку!
Реалізацію проєкту «Рятуймо разом» завершено.

Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні вдячна усім учасникам проєкту за допомогу в його реалізації. Нам все вдалося!

Все буде Україна!

  Категорія: