Реабілітаційну кімнату для учнів з проблемами опорно-рухового апарату відкрили у школ-гімназії №6

Реабілітаційну кімнату для учнів з проблемами опорно-рухового апарату відкрили у школ-гімназії №6
23 Вересня 2013
Друкувати цю новину

Тепер кожен із 25 гімназистів з особливими потребами зможе нарівні зі своїми однолітками відвідувати уроки, відновлюючи під час навчання фізичний та емоційній стан. Практичне втілення цієї ідеї стало першим етапом реалізації масштабного соціального проєкту “Школа доступна для усіх”, який стартував минулоріч за підтримки Вінницької міської ради.

 

Урочисто перерізавши червону стрічку, 3-класниця Тетяна та п’ятикласник Богдан сідають за новенькі парти і відразу ж відзначають: вони зручніші.

Загалом, кажуть, яскраво, і головне – можна відпочити. Тішиться і мама Богдана, адже сину не завжди легко даються кілька уроків поспіль. В п’ятому класі навантаження більше, але тепер вона за сина спокійніша.

На облаштування кімнати ініціатори проєкту «Школа доступна для всіх» – благодійний фонд «Подільська громада» – витратили 57 тисяч гривень. Левову частку, а саме 50 тисяч виділила компанія «Київстар». В рамках бюджету спромоглися зробити ремонт, придбати новенькі меблі, шведську стінку та все необхідне для дітей.

Виконавчий директор БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський подякував всім, хто приєднався до програми: «Спасибі усім, хто підтримав цю ідею. Адже вона покликана зробити освіту для дітей з інвалідністю більш доступнішою і забезпечити для них комфортне перебування у стінах школи».

А директор муніципального центру реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Раїса Панасюк додає, що відкриття кімнати розвантаження – довгоочікувана подія, яка позитивно впливатиме на особливих школярів: «Для дітей з інвалідністю дуже важливо навчатись спільно із своїми однолітками. Це спілкування і взаємодія з іншими людьми, що допомагає у формуванні особистості. А звичайним дітям – сприймати інших такими, якими вони є. В нас по місту приблизно шістдесят дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Тому я дуже хотіла б, щоб цей проєкт розвивався і мав продовження».

А БФ «Подільська громада» спільно із Союзом старшокласників «Лідер» тим часом продовжуватимуть благодійну акцію по збору коштів і звертаються до усіх вінничан з пропозицією долучатись, адже внесок кожної небайдужої людини наблизить той момент, коли гімназія стане повністю адаптованою для навчання дітей з інвалідністю. На даний час громадою вже зібрано майже 115 тисяч гривень.

vodtrk.com.ua

 

  Категорія: