“Разом проти раку”

2 Жовтня 2012
Друкувати цю новину

В усьому світі місяць жовтень – це місяць боротьби з раком молочної залози. Не залишається осторонь від інформаційно-просвітницьких заходів і Україна.

6 жовтня 2012 р. Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з Всеукраїнською громадською організацією онкоосіб з інвалідністю «Разом проти раку», за участю КМГО «Амазонки» та інших громадських організацій зі всіх регіонів України, за підтримки Міністерства соціальної політики України  та Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України проводить у м. Київ

IХ  Марш  Життя та Надії «Всім світом проти раку».

Мета проведення заходу:

  • привернення уваги суспільства до проблем профілактикионкозахворювань, зокрема захворювання раку молочної залози (РМЗ);
  • сприяння підвищенню рівня надання медичної допомоги на ранніх стадіях розвитку злоякісних новоутворень;
  • вдосконалення сучасного стану медико-соціальної, психологічної та реабілітації жінок, які перенесли операцію з приводу раку молочної залози;
  • змінити ставлення жінок до себе та свого здоров’я

IХ  Марші Життя та Надії «Всім світом проти раку» відбудеться 6 жовтня з 11.00 до 15.30, пройде  від Михайлівської площі по вулиці Трьохсвятительській  до парку «Центральний парк відпочинку» (через Європейську площу) та завершиться мітингом і концертом на літній естраді «Ракушка».

Запрошуємо Вас приєднатися до Маршу Надії та Життя.

«Рак не вирок, вирок – ставлення до нього.
Підтримаємо одна одну!»

Контактна особа: Лариса Миколаївна Лопата (068-100-77-48)

Сценарний план проведення
Маршу Життя та Надії «Всім  Світом  Проти Раку»

Марш присвячується Всесвітньому місячнику боротьби з онкозахворюваннями.

Мета Маршу: привернути увагу громадськості до проблем профілактики онкозахворювань, зокрема захворювання молочної залози.

Дата проведення: 6 жовтня 2012 року.

Час проведення: 11:00-15:30

Місце та маршрут: Від Михайлівської площі по вулиці Трьохсвятительській до парку «Центральний парк відпочинку» (через Європейську площу).

Відповідальний: Голова ВГООІ «Разом проти раку, Президент КМГО «Амазонки» Л.Лопата

11:00 Служба в Михайлівському Соборі – Молебень за здравіє «амазонок»

12:00 Початок Маршу.

Учасники Маршу збираються на Михайлівській площі біля Михайлівського собору об 11:45.  Дзвони Михайлівського собору о 12:00 запрошують учасників до початку Маршу. Колону очолюють  дівчата барабанщиці.

12:00-12:40. Проходження колони вул.Трьохсвятительською, Європейською площею – в парк.

Учасники Маршу рухаються Трьохсвятительською вулицею. Колону очолюють представники Київської міської держадміністрації, почесні гості, представники жіночих організацій. Перед ними – жінки несуть стрічку «Марш Життя та Надії «Всім світом проти раку»

Учасники несуть в руках рожеві кульки, плакати транспаранти з текстами на тему Маршу.

Колона прямує до парку «Центральний парк відпочинку» (літня естрада біля Верховної Ради), де відбудеться мітинг і концерт.

Протягом Маршу жінки з організації КМГО “Амазонки“ будуть розповсюджувати листівки щодо прийомів самообстеження молочної залози, інформаційну газету «Завжди жінка» та звернення до жінок з закликом відповідально ставитися до свого здоров’я.

Акція закінчиться о 15-30

Приєднуйтесь! Всім світом проти раку!

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: