27 – 29 листопада 2017 року. Раннє втручання – як запорука успішного дошкільного навчання

22 Листопада 2017 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Вінницька громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» запрошують взяти участь у Всеукраїнському  навчально-практичному семінарі «Можливості впровадження елементів раннього втручання в дошкільних закладах. Співпраця батьків та фахівців при психолого-педагогічному супроводі дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному просторі», який відбудеться  27 – 29 листопада 2017 року у  м. Вінниця.

Під час заходу учасники розглянуть особливості впровадження раннього втручання та  професійної психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, а також обговорять питання інклюзивного навчання, ознайомляться з методикою спільного викладання, нормативно-правовою документацією, представленим досвідом впровадження інклюзивного навчання. Учасникам буде представлено напрацювання Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області та досвід роботи громадських організацій з питань впровадження послуги раннього втручання, налагодження взаємодії, комунікацій батьків, фахівців та органів виконавчої влади.

До участі у заході запрошуються лідери громадських організацій, батьки, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, з інвалідністю та дітей групи ризику, а також фахівці у сфері освіти – працівники психологічної служби та психолого-медико-педагогічних консультацій, керівники обласних інклюзивних ресурсних центрів.

В разі зацікавленості взяти участь у навчанні, просимо заповнити та направити анкету-заявку (завантажити тут) не пізніше 24 листопада 2017 року на електронну адресу: fotina_1711@i.ua та office-naiu@ukr.net  

За додатковою інформацією звертайтесь в м. Вінниця :

  • Демко Світлана Василівна - представник НАІУ у Вінницькій області - (096) 413-22-27, тел. (0432) 509 -139, тел/факс 509 -145
  • Головко Наталя Олександрівна (щодо організації заходу) – (097) 230-20-01
  • Іващенко Світлана Іванівна (щодо зустрічі та поселення учасників) – (098) 225-62-53

в м. Київ - Секретаріат НАІУ - office-naiu@ukr.net

  • Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-82.
  • Гриб Олена Вікторівна (044) 279-61-82.

   Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет. Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук