Ранній розвиток дітей з особливими потребами в Україні. Аналіз ситуації та подальші рекомендації

Ранній розвиток дітей з особливими потребами в Україні. Аналіз ситуації та подальші рекомендації
25 Листопада 2014
Друкувати цю новину

38339018318 листопада в приміщенні Представництва Світового банку в Україні відбувся круглий стіл, в якому взяли участь представники профільних міністерств та відомств, експертів міжнародних організацій, науковців та фахівців у сфері надання послуг дітям з особливими потребами раннього віку.

Під час круглого столу було представлено результати дослідження на тему «Ранній розвиток дітей з особливими потребами в Україні. Аналіз ситуації та подальші рекомендації». Дане дослідження провів Світовий банк спільно з благодійною організацією “SOFT Tulip” (Нідерланди) та Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України за участі українських фахівців протягом 2013-2014 років.

Метою досліджень було вивчення існуючої системи надання послуг, спрямованих на задоволення потреб та прав дітей з інвалідністю та дітей з групи ризику віком від 0 до 6 років в Україні, з поглибленим вивченням ситуації у Львівській, Одеській та Харківській областях.

Також, під час круглого столу обговорювались подальші кроки щодо вдосконалення системи надання послуг для дітей з особливими потребами, впровадження в Україні інноваційних підходів для надання комплексної дітям з фізичними вадами раннього віку та родинам, що їх виховують.

  Категорія: