Районні в м. Києві держадміністрації мають активізувати контроль за виконанням ДБН у частині доступності, – Марина Хонда

30 Травня 2019 Друкувати цю новину

Районні в м. Києві держадміністрації мають активізувати контроль за виконанням ДБН у частині доступності, - Марина Хонда

Представники НАІУ взяли участь у роботі спільного засідання керівництва міського та районних комітетів забезпечення доступності осіб з інвалідністю, яке відбулось вчора під головуванням голови комітету Марини Хонди.

За словами заступника голови КМДА, голови міського комітету доступності Марини Хонди районні адміністрації мають активізувати контроль за виконанням ДБН у частині доступності.

«Найбільшою проблемою є те, що попри набуття чинності нових ДБН, відсутня система контролю на етапі проектування, реконструкції та будівництва. Нові ДБН передбачають забезпечення доступності до об’єктів для осіб з інвалідністю. Тож дуже важливо, щоби райдержадміністрації активізували районні комітети доступності для контролю за виконанням цих норм», – сказала Марина Хонда.

Зараз необхідно побудувати ефективну комунікацію з РДА та організаціями, що опікуються правами осіб з інвалідністю.

«Ніхто не знає краще за людей з інвалідністю, як зробити міське середовище доступним для всіх груп населення. Тому дуже важлива участь цих людей у процесі створення безбар’єрного простору», – резюмувала Марина Хонда.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.