Рада спростила призначення пенсій у зв’язку із втратою годувальника-чорнобильця

18 Квітня 2017 Друкувати цю новину

Рада спростила призначення пенсій у зв'язку із втратою годувальника-чорнобильцяНародні депутати ухвалили закон "Про внесення зміни до статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 262 народні депутати.

Зокрема, вносяться зміни до статті 54 закону в частині надання права дружинам (чоловікам) померлих осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1) на отримання пенсії у зв'язку з втратою годувальника на основі матеріалів, наявних в пенсійній справі померлих осіб з інвалідністю, із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які отримували пенсію у розмірі відшкодування фактичних збитків, без додаткового встановлення причинного зв'язку смерті годувальника з Чорнобильською катастрофою, який за життя був інвалідом унаслідок Чорнобильської катастрофи.

Тобто запропоновані зміни мають на меті скасувати необхідність встановлювати причинний зв'язок смерті з Чорнобильською катастрофою виключно у випадку набуття права дружинами/чоловіками померлих осіб з інвалідністю, із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1), на отримання пенсії у зв'язку з втратою годувальника.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.