Рада продовжила до 2020 р. податкові пільги для підприємств ГОІ

15 Серпня 2014
Друкувати цю новину

Рада продовжила до 2020 р. податкові пільги для підприємств ГОІНародні депутати підтримали у першому читанні та цілому законопроєкт № 3623 “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення реалізації прав підприємств, установ та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю на пільгове оподаткування)”.

За відповідне рішення проголосували 270 нардепів.

Закон надає підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю і є їх власністю, де кількість осіб з інвалідністю, які мають там основне місце роботи, становить протягом попереднього звітного періоду не менше 50 відсотків середньооблікової кількості штатних працівників, і за умови, що фонд оплати праці таких осіб з інвалідністю становить протягом звітного періоду не менше 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці, що відносяться до складу витрат виробництва право на оподаткування податком на додану вартість за нульовою ставкою до 2020 р. Відповідні доповнення внесені до пункту 195.1.2 пункту 195.1 статті 195 Податкового Кодексу України.

Крім того, доповнено пункт 189.4 статі 189 Податкового кодексу України новим абзацом, яким уточнити базу оподаткування для сплати податку на додану вартість для підприємств, котрі співпрацюють з підприємствами громадських організацій осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, згідно з попередньою редакцією пункту 8 підрозділу 2 позділу XX Перехідних положень Податкового Кодексу України, нульова ставка податку на додану вартість на постачання товарів та послуг для підприємств осіб з інвалідністю діяла до 1 січня 2015 р.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар