Рада планує ввести штраф за стоянку авто на місцях для водіїв з інвалідністю

7 Квітня 2017 Друкувати цю новину

Рада планує ввести штраф за стоянку авто на місцях для водіїв з інвалідністюВерховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №5629 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

За нього проголосували 266 народних депутатів.

В пояснювальній записці до закону йдеться, що безпідставне паркування на місці, призначеному для людей з інвалідність, штраф може зрости з 465 до 1 020 гривень.

За паркування на такому місці не можуть притягнути до відповідальності особу із явними ознаками інвалідності або водіїв, які перевозять пасажирів з явними ознаками інвалідності. Також у тексті зазначено, що свідчити про інвалідність можуть відповідні документи.

Якщо біля будівлі немає позначених місць для паркування людей з інвалідністю, відповідальним за це посадовцям та юрособам загрожує штраф 1020 грн.

У разі фіксування протягом року повторного безпідставного паркування на місці для людей з інвалідністю або відсутності спеціального місця біля будівлі - штраф може скласти від 2040 до 2550 грн.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.