Пушкова Ганна

Пушкова Ганна
25 Липня 2017
Друкувати цю новину

Мене звати Аня (32 роки, маю інвалідність ІІ групи), мешкаю в м. Києві. 

Звертаюсь до вас за допомогою та хочу розказати свою історію.

У лютому 2016 року мені було поставлено діагноз гострий мієлобластний лейкоз (рак крові). Те, що я відчула в той день просто не описати словами, це навіть не шок і не паніка, це було прощання з життям.

Але завдяки друзям, родичам, колегам та всім добрим людям, які мене підтримали в той момент, я зібралась з думками і настроїлась на боротьбу.

Було пройдено 5 курсів високодозних хіміотерапій і хворобу було подолано. При цьому наша родина витратила свої кошти на лікування, але допомогли колеги по роботі (загалом вартість лікування склала 120 тис. грн.).

Після цих надскладних семи місяців лікування я нарешті повернулася до життя, вийшла на роботу, раділа кожному дню та просто тому, що я жива.

Але……

В кінці травня 2017 року в мене стався рецидив і така ненависна хвороба знову повернулася до мене… цього разу прощань з життям вже було декілька…..

Просто заради людей, які мене люблять я не можу взяти і здатись… поглянувши на заплакані очі стареньких батьків та люблячий погляд коханого чоловіка я знову вийшла на війну з хворобою.

На даний час було проведено перший курс протирецидивної хіміотерапії і знову Господь на моєму боці, тому що в мене ремісія….

Далі щоб одужати потрібна термінова трансплантація кісткового мозку від неродинного донора (в Україні, як відомо, на жаль таких операцій не роблять).

Часу в мене немає, бо хвороба може повернутись.. іншого виходу на одужання теж немає…

Надію на порятунок мого життя дає Турецька клініка і виставляє рахунок: 120 тис. дол……. така тепер ціна мого життя…. 120 тис. дол.

Для моєї сім`ї з батьками пенсіонерами та чоловіком, який на даний час не працює, бо постійно доглядає за мною, це просто космічна сума…

Завдяки колегам, друзям та просто добрим людям, через соціальні мережі мені на даний час вдалось зібрати 3000 дол.

Я з бідної родини, навіть продати нам нічого, через хворобу я не працюю, маю пенсію розміром 1900 гривень.

Я подала документи в МОЗ, де мене поставили на чергу хворих, що потребують лікування за кордоном, але там більше 110 людей і коштів не вистачить, або можна і не дочекатись тих коштів.

Тому, я просто благаю – допоможіть мені зібрати кошти, немає до кого мені більше звернутись.

Будь ласка підтримайте мене, я маю шанс на життя і за нього хочу боротися з усіх сил, що в мене є, заради людей, які допомагають мені, заради діточок, яких я дуже хочу народити в майбутньому і заради справи, якою я збираюсь зайнятись після одужання – я хочу щоб такі операції проводили в нас в Україні і прикладу для цього всіх зусиль, бо таких як я багато і разом ми сила, а значить зможемо добитись змін в медицині.

Я дуже вдячна за допомогу всім людям, хто відгукнувся і допомагає мені і фінансово і морально і також тим, хто молиться за мене. 

Картка ПриватБанка – 5168 7572 5832 0847 Пушкова Ганна Миколаївна

Всі документи моєї хвороби та лікування є в наявності (додаються).

З будь-яких питань зі мною можна зв’язатись за тел. 063 465 46 41.

Чоловік Дмитро тел. 063 561 16 72.

Вірю, що спільними зусиллями, та завдяки Вашій небайдужості і підтримці я зможу отримати допомогу і знову радіти життю.

Виписка з лікарні

Рахунок з Туреччини

  Категорія: