Привітання від Національної Асамблеї людей з інвалідністю України з нагоди 85-річчя від дня заснування УТОГ і УТОС

6 Червня 2018 Друкувати цю новину

Прийміть щирі вітання з 85-річчям від дня заснування Українського Товариства глухих та Українського Товариства сліпих!

Історія діяльності Товариств розпочалася з прийняття Постанови Центрального Виконавчого комітету і Ради Народних Комісарів УРСР в 1933 році і наповнювалася яскравими подіями і досягненнями. Цією постановою визначається виконання важливих завдань, спрямованих на надання всесторонньої допомоги громадянам з порушенням зору та слуху.

За 85 років своєї діяльності Товариства перетворилися на потужну систему соціально-правового захисту людей з порушеннями зору та слуху, їх навчання, соціальної та трудової реабілітації, працевлаштування, а також організації оздоровлення й дозвілля.

Для цього було збудовано розгалужену мережу організацій, підприємств і закладів культури, закладено засади потужної виробничої та соціально-культурної бази.

За роки своєї діяльності Товариства навчили виробничим професіям і працевлаштували тисячі своїх членів, допомогли відновити сили і здоров`я у власних оздоровницях, провели сотні фестивалів, спартакіад, конкурсів, влаштували чимало свят та інших благодійних заходів для дітей та дорослих.

УТОГ та УТОС об’єднують перш за все людей з добрим серцем, не байдужих до чужих проблем і до чужого болю. В обласних організаціях та учбово-виробничих підприємствах працюють сотні справжніх сподвижників - людей, які за покликанням серця присвятили своє життя поліпшенню становища людей з інвалідністю.

Висловлюючи Вам щиру вдячність за кропітку та плідну працю, хочемо запевнити, що Національна Асамблея людей з інвалідністю і надалі буде вашим надійним партнером  у забезпеченні прав людей з порушеннями зору та слуху в Україні.

Хай не згасає у ваших серцях почуття творчої наснаги, оптимізму і благородної мети - бути завжди потрібними людям.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.