Запрошуємо на навчання арт-терапевтичним методикам

13 Травня 2015 Друкувати цю новину

autizm_u_detey

Наталія Базима та Людмила Стреж запрошують психологів, педагогів, батьків, студентів та усіх бажаючих на навчання за авторською програмою «Використання арт-терапевтичних методик у роботі з дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку».

Триденне навчання відбувається у м. Київ 29 травня, 13 червня та 14 червня з 10.00 до 15.00. Тривалість програми – 16 годин. Місце проведення можна дізнатися після 20 травня.

У програму входить:

 • презентація авторських арт-терапевтичних технік;
 • робота з метафоричними асоціативними картками;
 • мандалотерапія (діагностичні, терапевтичні мандали);
 • лялькотерапія (виготовлення ляльок для занять з дітьми);
 • казкотерапія (робота з різними видами казок);
 • ізотерапія з використанням різних способів малювання та матеріалів;
 • ігротерапія;
 • пісочна терапія, пісочна анімація;
 • елементи танцювально-рухової терапії, тілесно-орієнтованої терапії.

Окрім цього, для учасників готують: теоретичні та практичні матеріали для розсилки, різнокольорову вовну, фольгу, глину, тісто, кольорову манку тощо. Кожен буде мати змогу познайомитися з матеріалами, виготовленими власноруч: хендгам (стрибаючим пластиліном), різнокольоровим піском, колорованими крупами, кольоровим тістом, пальчиковими фарбами та іншими нетрадиційними матеріалами. Планується робота за індивідуальними запитами учасників.

По завершенні програми кожен учасник отримає сертифікат Східноукраїнської асоціації арт-терапії (з підписом президента Олени Тараріної).

Автори і тренери курсу:

Наталія Базима – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри логопедії Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова; практикуючий логопед, спеціальний психолог, М.А. NLP, системно-сімейний арт-терапевт, сертифікований тренер з арт-терапії, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії,автор публікацій у фахових виданнях України та близького зарубіжжя.

Людмила Стреж – практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «практичний психолог-методист», системно-сімейний арт-терапевт,сертифікований тренер з арт-терапії, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії, автор корекційно-розвиваючих програм для дітей «Хвилинки арт-терапії», «Подорож в Чарівну країну «Я та Ми», автор та ведуча проекту «Хвилинки арт-терапії для особливих дітей та їх батьків», автор публікацій в Всеукраїнських фахових виданнях. Персональний сайт: http://strezhpsyche.at.ua.

Вартість навчання складає 1500 грн (однезаняття–500 грн.), куди входить: сертифікат, арт-матеріали,теоретичні та практичні матеріали в електронному варіанті, чай, кава, солодощі та ін.

Додаткова інформація:

 1. за телефонами: 0990695287, 0633833834, 0974694186 (Людмила Стреж), 0669097907, 0632391109 (Наталія Базима);
 2. за електронною адресою: (Людмила Стреж), nata2310@ukr.net (Наталія Базима).

Фонд "Дитина з майбутнім"

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук