Проєкт “Агенти громадянських змін” у Вінницькій області

19 Серпня 2020
Друкувати цю новину

Проєкт “Агенти громадянських змін” з підготовки громадських радників з інклюзії та розвиток інклюзивного середовища у Вінницькій області презентувала Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді “Паросток”.

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Партнером проєкту є Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області.

Це проєкт, що спрямований на активізацію участі членів 27 ОТГ області через розробку та впровадження спеціальної навчальної програми. Вона стосуватиметься підготовки протягом 12 місяців громадських радників з інклюзії з-поміж людей з інвалідністю, їхнього найближчого оточення (особливим чином жінок), а також працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Зокрема проєктом передбачено:

  • розроблення спеціальної навчальної програми для проведення Школи з підготовки громадських радників з інклюзії,
  • створення та демонстрація на обласному телебаченні, в соціальних мережах, на каналі YouTube відповідного соціального відеоролику із сурдоперекладом,
  • розроблення, друк та розповсюдження методичних матеріалів з підготовки громадських радників, а також інформаційних буклетів для мешканців ОТГ області щодо діяльності громадських об’єднань людей з інвалідністю.

Повідомляється, що підготовлені громадські радники з інклюзії будуть проводити інформаційні заходи з елементами тренінгу та діалогові зустрічі з питань інклюзії та доступності у своїх ОТГ.

Переглянути відеосюжет можливо за посиланням: https://youtu.be/AKSEY-dsJxw

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар