Проведено засідання комісії з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю, пенсіонерів та малозабезпечених громадян міста

27 Листопада 2015 Друкувати цю новину

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує, що 24.11.2015 року відбулося засідання комісії з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю, пенсіонерів та малозабезпечених громадян міста.

Дана комісія розглядає питання щодо надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, питання щодо встановлення приладів обліку холодної і гарячої води у помешканнях малозабезпечених мешканців міста та інші питання соціального захисту .

На черговому засіданні комісії розглянуто 24 звернення про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям) з них призначено допомогу –22 сім’ям, відмовлено 2 сім’ям.

Зауважуємо, що при прийнятті рішень про призначення чи відмову у призначенні допомоги комісією беруться до уваги складені акти обстеження матеріально-побутових умов сімей, зайнятість членів сім’ї тощо.

 Крім того, розглянуто 23 звернення про включення в Тимчасовий реєстр учасників АТО та членів їх сімей для надання пільг на житлово-комунальні послуги з коштів міського бюджету за місцем проживання .

Розглянуто 1 звернення про встановлення приладів обліку води у помешканні малозабезпеченої мешканки міста. Прийнято позитивне рішення.

Місто Івано-Франківськ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.